Konkurs recytatorski

W Choszczeńskim Domu Kultury Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zorganizował dwudziesty pierwszy konkurs recytatorski poezji patriotyczno-religijnej imienia Księdza Prałata Jana Abramskiego. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Jury konkursu nagrodziło uczestników w poszczególnych kategoriach:

Miejsca w kategorii klas 1-3: I – Hanna Borek, II –  Oktawia Gorzynik, III –  Zuzanna Salomońska.

Miejsca w kategorii klas 4-6: I –   Alicja Kolańska, II –  Mateusz Chaj, III – Maria Sitasz.

Miejsca w kategorii klas 7-8: I – Jaśmina Jagiełło, II – Julia Wesoła, III – Kacper Nowak.

Miejsca w kategorii szkół średnich: I – Nina Kondela, II – Weronika Mazurek, III – Kamila Kowalczyk.

Nagrodę publiczności otrzymała Oktawia Gorzynik.

 

Relacja wideo z konkursu zarejestrowana przez telewizję E-CHO