Pielgrzymka śladami św. siostry Faustyny
BIAŁA -· PŁOCK - OSTRÓWEK - KLEMBÓW - BIAŁYSTOK - SOKÓŁKA-· WARSZAWA - SKOLIMÓW - WALENDÓW-GŁOGOWIEC - ŚWINICE WARCKIE - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ŁÓDŹ - CZĘSTOCHOWA PROGRAM RAMOWY 6 DNI DZIEŃ 1 Zbiórka i wyjazd uczestników ze Szczecina, a następnie Choszczna we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Białej koło Płocka. Zobaczymy dawny dom filialny Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w którym siostra Faustyna przebywała w 1930 roku. Kontynuacja podróży do Płocka, gdzie nawiedzimy Sanktuarium tzw. Betlejem Miłosierdzia Bożego – miejsce, gdzie 22 lutego 1931 r. siostra Faustyna doznała pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego, polecającego namalowanie obrazu z podpisem: „Jezu, ufam Tobie”. To wydarzenie upamiętnia figura Jezusa Miłosiernego postawiona w miejscu dawnej oficyny, w której mieszkały siostry. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Warszawy. DZIEŃ 2 Śniadanie. Przejazd do Ostrówka do…