Sanktuarium M.B. Nieustającej Pomocy

przy Parafii Rzymskokatolickiej w Choszcznie

na XXV niedzielę zwykłą – 20.09.2020 r.

1. W liturgii tego tygodnia będziemy obchodzić: jutro – święto św. Mateusza Apostoła Ewangelisty a w środę- wspomnienie św. O. Pio z Pieterelciny.
  2. Członków Akcji Katolickiej zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00 a potem spotkanie na plebani.
  3. Zbiórki ministrantów i kandydatów w soboty o godz. 11.00 w salce na plebani a młodzieży w piątki o 19.00 zaś grupy modlitewno-biblijnej we wtorki o godz. 19.00 w kaplicy.
  4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z kl. III obu szkół podstawowych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św., czyli około godz. 12.30.
  5. Rycerstwo Chrystusa Króla zaprasza członków, sympatyków i wszystkich innych w ten piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.
  6. Zachęcamy do udziału w Archidiecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę własnym transportem w dniach 25-26 września. W piątek o godz. 20.30 powitanie pielgrzymów w Kaplicy Cudownego Obrazu i czuwanie modlitewne a o północy uroczysta Msza św. w bazylice natomiast w sobotę o godz. 9.00 Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich.
  7. W przyszłą niedzielę przypadnie zbiórka ofiar do puszek na KUL i Wydział Teologiczny przy Uniwersytecie Szczecińskim.
  8. Uprzejmie prosimy o składanie ofiar na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Szczecinie kładąc je w kopercie na tacę lub robiąc przelew na konto bankowe naszej parafii z dopiskiem- ofiara na seminarium.
  9. Polecamy prasę katolicką: przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
  10. W tym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek Wandę Chudzik z ul. Mur Płd. po 87 latach życia i Władysławę Mickiewicz z ul. Lipcowej po 98 latach życia doczesnego. Niech Miłosierny Bóg przyjmie je do nieba.
  11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask.
  12. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie przedstawiciela fundacji „SOS dla życia”, który po Mszy św. będzie rozprowadzał przy głównym wyjściu z kościoła materiały o tej tematyce a teraz jeszcze powie do nas kilka słów.

ks. prob. kan. Grzegorz Suchomski